Dzięki mojej pomocy zwiększysz sprzedaż nawet o 300 procent i dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów. Poprawisz rozpoznawalność marki i przypomnisz o sobie osobom, które odwiedziły Twój sklep, ale nie dokonały zakupu.

W jaki sposób?

Dzięki reklamie internetowej Google Ads (AdWords).

Czym jest Google Ads (AdWords)?

Google Ads (AdWords) to system reklamowy firmy Google. Wyświetla on reklamy tekstowe i graficzne w wyszukiwarce Google, poczcie Gmail oraz serwisach partnerskich takich jak YouTube, OLX czy Onet.pl. Realizując kampanię Google Ads, możesz dotrzeć do potencjalnych klientów poprzez sieć wyszukiwania, sieć reklamą GDN, reklamę na urządzeniu mobilnych i Google zakupy.

Sieć wyszukiwania

Sieć wyszukiwania – to nic innego jak reklama tekstowa w wyszukiwarce Google i partnerskiej sieci wyszukiwań takich jak np. portal onet.pl.

Dzięki reklamie w sieci wyszukiwania dotrzesz wprost do osób, które szukają dokładnie takich produktów, jakie oferujesz.

Dla kogo reklama w sieci wyszukiwania?

Ta forma reklamy jest najskuteczniejsza w przypadku biznesów usługowych w każdym możliwym rodzaju. Zarówno tych o zasięgu lokalnym, jak i międzynarodowym. Świetnie sprawdza się również jako początek lejka sprzedażowego w przypadku biznesów e-commerce.

Sieć reklamowa GDN

Google Display Network (GDN) to sieć reklamowa Google, do której należy około 2 miliona witryn w Polsce. Wśród nich m.in. lokalne portale miejskie, strony typu OLX czy portale informacyjne. Składową GDN jest także serwis YouTube oraz poczta Gmail. Ta forma reklamy oprócz reklamy tekstowej oferuje również reklamy graficzne i wideo.

Dzięki graficznej reklamie w sieci GDN przyciągniesz i zatrzymasz uwagę odbiorcy i pobudzisz jego wyobraźnię. A stąd już tylko krok do zakupu.

Dla kogo reklama GDN?

Reklama GDN przyniesie najwięcej korzyści dostawcom usług oraz firmom działającym w branży e-commerce. Zarówno lokalnie, jak i globalnie. Takie narzędzie sprawdzi się także w przypadku remarketingu. Dzięki reklamie w GDN użytkownicy mający wcześniejszą interakcję z Twoją witryną „przypomną sobie” o ofercie. Mogą także otrzymać spersonalizowaną reklamę, kierowaną wyłącznie do nich.

Reklamy na urządzenia mobilne

Reklamy na urządzenia mobilne to reklamy w wyszukiwarce Google i sieci reklamowej GDN (uwzględniając wszystkie jej możliwości również aplikacje mobilne) kierowane do użytkowników mobilnych. Jak pokazują statystyki, aż 80% ruchu na witrynach pochodzi z ruchu mobilnego! Potencjał takiego przekazu jest więc naprawdę ogromny!

Dla kogo reklama na urządzenia mobilne?

Reklama mobilna przyniesie najwięcej korzyści usługodawcom działającym globalnie i lokalnie. Zwłaszcza tym, którzy kierują produkty i usługi do osób młodych. To właśnie oni najczęściej korzystają z Internetu w trybie mobile.

Google Zakupy

Platforma Google Zakupy umożliwia wyświetlanie reklamy w wyszukiwarce Google lub również w całej sieci reklamowej Google. Dzięki atrakcyjnej, graficzno – tekstowej formie, przedstawiającej wizerunek produktu, jego cenę i nazwę, przekaz skutecznie przyciąga i zatrzymuje uwagę odbiorcy.

Dzięki reklamie w Google Zakupy Twoje produkty będą dla potencjalnych klientów na wyciągnięcie ręki. Wygodnie i szybko. Bez konieczności odwiedzania sklepów online.

Dla kogo reklama w Google Zakupy?

Z reklamy w Google Zakupy mogą skorzystać firmy działające w branży e-commerce. Zarówno te o zasięgu lokalnym, jak i globalnym.

Google Analytics

Google Analytics to narzędzie do analizy prowadzonych działań marketingowych. W ten sposób dowiemy się, które aktywności przynoszą największe korzyści, a które musimy zoptymalizować. Dzięki Google Analytics Twoje kampanie będą jeszcze bardziej efektywne, a zyski – wyższe.

Wiemy jakie zabiegi najbardziej działają na Twoich klientów. Realizując ich więcej, zwiększysz sprzedaż i zyski.

Dla kogo Google Analytics?

Narzęcie to przyniesie korzyści wszystkim osobom i firmom korzystających z kampanii reklamowych zarówno Google Ads, kampanią w mediach społecznościowych jak i wszystkich innych formach marketingu internetowego które pozwalają na tagowanie swoich odesłań.